FOTOVOLTAIKA

Fotovoltaika nejen kvalitně, ale hlavně rychle

Ukončení dotačního titulu na výstavbu FVE pro podnikatele se posouvá z 30.6.2022 na 31.8.2022. MPO do tohoto projektu nalilo další miliardu ! Více informací o dotacích pro podnikatele na FVE  najdete ZDE, případně další info najdete v níže uvedených prezentacích ze semináře o fotovoltaice, který se konal 18.5.2022 na Hospodářské komoře v Přerově :

V případě zájmu o výstavbu stačí vyplnit níže kontaktní formulář a my se s vámi spojíme a vše zařídíme rychlostí blesku :

Vlastní elektřinu si můžete vyrábět už do dvou měsíců ! Vyřídíme dotace a pomůžeme vyřídit i půjčku na výstavbu ! Splátky půjčky můžete splácet v pohodě z úspor nákladů na energii při provozu vaší FVE.

Díky zvyšujícím se cenám energií vzrůstá zájem o výstavbu fotovoltaických elektráren. Díky tomu jsou kapacity dodavatelů téměř vyčerpány a realizace takových projektů je neúměrně dlouhá. Hledali jsme proto nejen u nás, ale i v okolních zemích a podařilo se nám navázat spolupráci s velkou specializovanou společností FG Energy, která má nejen velké...

Produkt eBaterie funguje na principu poskytnutí bonusu ve formě slevy z ceny za dodávku silové elektřiny, který tvoří rozdíl spotřeby silové elektrické energie a přebytku z mikrozdroje v daném měsíci.