Fotovoltaika nejen kvalitně, ale také rychle

26.04.2022

Díky zvyšujícím se cenám energií vzrůstá zájem o výstavbu fotovoltaických elektráren. Díky tomu jsou kapacity dodavatelů téměř vyčerpány a realizace takových projektů je neúměrně dlouhá. Hledali jsme proto nejen u nás, ale i v okolních zemích a podařilo se nám navázat spolupráci s velkou specializovanou společností FG Energy, která má nejen velké zkušenosti, ale také volné kapacity i dostatek potřebného materiálu pro jejich výstavbu.  

Dovolte abychom Vám tuto společnost v krátkosti představili. Společnost FG Energy začala sbírat své dlouholeté zkušenosti již před 20 lety a to sice výstavbou prvních fotovoltaických farem. Již v této době se začala objevovat myšlenka, že by chtěli toto ekonomicky výhodné řešení dopřát také každé domácnosti. Sídlo společnosti se nachází v polském Krakově a jsou také rozšířeni do mnoha zemí světa. Po více než 60 000 provedených instalacích v Polsku, se rozhodli 7. října roku 2021 vstoupit také na český trh. Jejich cílem není masivní marketing ani agresivní reklama. Zastávají myšlenku, že nejlepší reklamou je spokojený klient. Jako jediná firma působící na českém trhu jsou schopni zrealizovat zakázky většinou již do 2 měsíců od podpisu smlouvy. Snaží se svým klientům dopřát maximum a proto je celé řešení na klíč a to včetně vyřízení dotací, připojení k distribuční síti a případnému financování projektu. Výhodou je také možnost skupinových slev, kdy je možno při dohodě více zájemců o realizaci FVE dosáhnout na značné slevy.

Osobně jsme navštívili jejich sklady, abychom se na vlastní oči přesvědčili, jak jsou připraveni plnit své zakázky. Zde je krátké video z naší návštěvy :

Níže si můžete stáhnout prezentace ze semináře o fotovoltaice, konaném 18.5.2022 Hospodářskou komorou v Přerově :

Pokud máte zájem o schůzku a případné zpracování nezávazné nabídky, Vyplňte níže uvedený kontaktní formulář : 

V případě vážnějšího zájmu a urychlení celé záležitosti si stáhněte a vyplňte tento formulář a zašlete na náš email info@sivera.cz  :

Pokud máte zájem se podrobně seznámit, z jakých komponentů jsou FVE budovány, můžete si zde stáhnout katalog komponentů :