FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA ZDARMA !

23.11.2022

Ne, není to vtip ! S námi můžete mít fotovoltaickou elektrárnu skutečně úplně zdarma a můžete využívat její výhody. Stačí mít ve svém vlastnictví pouze střechu, nebo objekt, na kterém lze FVE postavit.

Představujeme revoluční projekt, který umožní domácnostem získat fotovoltaickou elektrárnu bez jakékoli vstupní investice. Plánujeme jej postupně rozšířit i pro firmy a samosprávu. 

Cílem projektu je začít v r. 2023 s pilotními realizacemi vlastních fotovoltaik, které budou umístěny na střechách klientů ARMEX.  

ARMEX ENERGY si střechu zákazníka dlouhodobě pronajme, na své náklady tam umístí fotovoltaické panely a zákazník díky tomu získá dlouhodobě výhodnější ceny elektřiny. 

V současné době evidujeme všechny zájemce o další informace k tomuto projektu. Nyní probíhá registrace zájemců, kterým budeme distribuovat další informace o projektu. Pokud máte o projekt  a informace zájem, níže se můžete zaregistrovat :

Do poznámky prosíme ještě uveďte váš telefon, PSČ místa realizace a info, zda jste, nebo nejste klientem spol. ARMEX.Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.