ARMEX ENERGY

VAŠE OBRANA PROTI ENERGETICKÝM ŠMEJDŮM !

Energie mohou být levnejší

Ověřte si cenu. Společnost ARMEX ENERGY je tradičním dodavatelem energií se silným finančním zázemím a vysokou odpovědností vůči svým zákazníkům. V současné době mají nakoupený nejen dostatek elektřiny a plynu, ale především nabízí produkty, které patří mezi nejvýhodnější na českém trhu. Máte zájem o konzultaci ? Vyplňte náš kontaktní formulář : 

Férovost, otevřenost, stabilita

jsou tři pilíře, na kterých stavíme svůj vztah k zákazníkům

Důkazem, že se to vyplácí je to, že se to dozvídáme z nezávislých zdrojů, které čerpají z informací obdržených od zákazníků, že společnost se kterou spolupracujeme ARMEX energy - férovost, otevřenost, stabilita neopouští. Jsme hodnoceni mezi nejlepšími a věříme, že tato tvář může být jedním rozhodovacím kritériem při výběru nového - férového dodavatele.

Výběr z aktuálních ceníků ARMEX energy

Zde jsou vybrané aktuální ceníky pro distribuční území ČEZ a GASnet Pokud chcete kompletní seznam aktuálních ceníků, ten najdete ZDE

TABULKA AKTUÁLNÍHO VÝVOJE CENY ZA ROK 2021


Tabulka ukazuje vážený průměr cen hodinových kontraktů (Kč/MWh) s DPH za uvedené období. Hodnota pro konkrétní odběrné místo vždy zobrazena v rámci ročního vyúčtování. K uvedené ceně za 1 MWh se přičítá poplatkek za zajištění nákupu a dodávek pro Vaše odběrné místo za 1 MWh ve výši 250 Kč bez DPH (302,5 Kč s DPH). Výsledná cena za 1 MWh Komodity v daném období se stanovuje jako součet součinů hodinových (elektřina) nebo denních (plyn) spotřeb a jednotkových cen zobchodovaných na krátkodobém denním (elektřina), resp. vnitrodenním (plyn) trhu organizovaném společností OTE, a.s., vydělených naměřenou spotřebou za shodné období (dle dat z www.ote-cr.cz, přepočítané na Kč (dle platného kurzu www.cnb.cz k danému dni), a poplatku za zajištění nákupu a dodávek pro Vaše odběrné místo za 1 MWh ve výši 250 Kč bez DPH (302,5 Kč s DPH) a stálého platu 99 Kč bez DPH (119,79 Kč s DPH) za měsíc. Cena je platná od počátku dodávky Komodity nebo změny na produkt "BONUS elektřina / plyn s roční úsporou" do uplynutí sjednané doby smlouvy.

Akce: do 31.1.2020 ze poplatek za zajištění nákupu a dodávek NEÚČTUJE !

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Víme, že potřeby našich zákazníků nejsou stejné, proto je naší snahou navrhnout každému individuální řešení a odbornou pomoc. Máme pro Vás profesionální tým obchodníků - rychlé a efektivní řešení Vašich přání.

HLAVNĚ BEZ STAROSTÍ

S námi nemusíte nic řešit. O všechno se postaráme za Vás.