eVodník

OCHRANA VAŠÍ NEMOVITOSTI

eVodník® je elektronická automatická nonstop ochrana nemovitostí proti vytopení vodou a únikům vody z vodovodních rozvodů a veškerých spotřebičů a zařízení na vodovodní rozvod připojených. Prostřednictvím internetové sítě navíc detailně a online informuje uživatele o spotřebě vody a její ceně.

eVodník® ke komunikaci využívá bezdrátové WiFi internetové připojení, prostřednictvím internetové sítě lze zařízení snadno nastavit, ovládat a sledovat z jakéhokoliv místa na světě oprávněnými uživateli, kteří jsou pro příslušné zařízení zavedeni do systému vzdálené správy VTS.

eVodník® uživatele v reálném čase online informuje, jaké množství vody v daném čase vodovodním rozvodem protéká a ukáže, kolik taková spotřeba stojí minutově, hodinově, denně, měsíčně. Uživatel systému eVodník® má okamžitý aktuální a stálý přehled o cenách za spotřebovanou vodu v čase a není následně "zaskočen" částkou při ročním vyúčtování. Data o spotřebách, cenách, nastaveních aj. lze jednoduše ze systému vzdálené správy exportovat do PDF, XML a CSV souborů a dále je zpracovávat ve vlastních databázích.

 

eVodník

eVodník® nonstop chrání vaši nemovitost před vytopením vodou

eVodník® eliminuje úniky vody, o kterých ani nevíte a přesto je platíte

eVodník® může komunikovat s vaším zabezpečovacím systémem EZS

eVodník® online sleduje a reportuje spotřebu vody ve vašem objektu

eVodník® o zásahu proti škodám okamžitě informuje e-mailem a SMS

eVodník® ke správě využívá vlastní originální webovou aplikaci VTS

Zde se můžete podívat na video, jak eVodník pracuje :

Zde je video, na kterém vidíte, čemu eVodník dokáže zabránit :

Vyplněný dotazník zašlete na náš e-mail : info@sivera.cz